Scratch - en to lt translation catalogue (597 entries)

en: Language-Name
lt: Lietuvių

en: Language-Direction
lt: LTR

en: Suppress-Bold
lt: false

en: %H sensor value
lt: %H

en: %L contains %s
lt: sąraše %L yra %s?

en: %a of %m
lt: veikėjo %m %a

en: %b and %b
lt: %b ir %b

en: %b or %b
lt: %b arba %b

en: %f of %n
lt: %f(%n)

en: %n mod %n
lt: %n iš %n dalybos liekana

en: add %s to %L
lt: į sąrašą %L pridėk %s

en: answer
lt: atsakymas

en: ask %s and wait
lt: paklausk %s

en: background #
lt: fono nr.

en: broadcast %e
lt: skelbk žinią %e

en: broadcast %e and wait
lt: skelbk žinią %e ir lauk

en: change %g effect by %n
lt: efektą %g padidink %n

en: change %v by %n
lt: prie %v pridėk %n

en: change pen color by %n
lt: pieštuko spalvą padidink %n

en: change pen shade by %n
lt: pieštuko šešėlį padidink %n

en: change pen size by %n
lt: pieštuko storį padidink %n

en: change size by %n
lt: padidėk %n taškų

en: change tempo by %n
lt: tempą padidink %n

en: change volume by %n
lt: pagarsink %n

en: change x by %n
lt: prie x pridėk %n

en: change y by %n
lt: prie y pridėk %n

en: clear
lt: išvalyk paišymus

en: clear graphic effects
lt: panaikink grafinius efektus

en: color %C is touching %C?
lt: spalva %C liečia %C?

en: control
lt: veikimo logika

en: costume #
lt: kaukės nr.

en: delete %y of %L
lt: iš %L ištrink nr. %y

en: direction
lt: kryptis

en: distance to %m
lt: atstumas iki %m

en: else
lt: o jeigu ne:

en: forever
lt: visada :

en: forever if %b
lt: visada, kai %b:

en: glide %n secs to x:%n y:%n
lt: slink %n sek. į tašką x:%n y:%n

en: go back %n layers
lt: pasitrauk atgal per %n sloksnį(-ius)

en: go to %m
lt: eik ten, kur %m

en: go to front
lt: atsirask priekyje

en: go to x:%n y:%n
lt: eik į tašką x:%n y:%n

en: hide
lt: pasislėpk

en: hide variable %v
lt: paslėpk %v

en: if %b
lt: jeigu %b:

en: if on edge, bounce
lt: jeigu priėjai kraštą, atšok

en: insert %s at %i of %L
lt: į %L vietą %i įterpk %s

en: item %i of %L
lt: sąrašo %L nr. %i

en: join %s %s
lt: sujunk %s ir %s

en: key %k pressed?
lt: paspausta %k ?

en: length of %L
lt: sąrašo %L ilgis

en: length of %s
lt: %s ilgis

en: letter %n of %s
lt: %s %n-oji raidė

en: list
lt: sąrašas

en: looks
lt: išvaizda

en: loud?
lt: yra garsas?

en: loudness
lt: garsumas

en: motion
lt: judėjimas

en: mouse down?
lt: pelė paspausta?

en: mouse x
lt: pelės x

en: mouse y
lt: pelės y

en: move %n steps
lt: eik %n žingsnius(-ių)

en: next background
lt: kitas  fonas

en: next costume
lt: kita kaukė

en: not %b
lt: ne %b

en: operators
lt: matematika

en: pen
lt: pieštukas

en: pen down
lt: nuleisk pieštuką

en: pen up
lt: pakelk pieštuką

en: pick random %n to %n
lt: bet kuris sk. nuo %n iki %n

en: play drum %D for %n beats
lt: būgną %D mušk %n taktus

en: play note %N for %n beats
lt: natą %N grok %n taktų/us

en: play sound %S
lt: grok %S

en: play sound %S until done
lt: grok %S iki pabaigos

en: point in direction %d
lt: žiūrėk kryptimi %d °

en: point towards %m
lt: žiūrėk į %m

en: repeat %n
lt: kartok %n:

en: repeat until %b
lt: kartok, kol atsitiks %b:

en: replace item %i of %L with %s
lt: pakeisk %L nr. %i į %s

en: reset timer
lt: iš naujo paleisk laikmatį

en: rest for %n beats
lt: palauk %n taktų/us

en: round %n
lt: apvalinti %n

en: say %s
lt: sakyk %s

en: say %s for %n secs
lt: sakyk %s  %n sek.

en: sensing
lt: aplinka

en: sensor %h?
lt: jutiklis %h?

en: set %g effect to %n
lt: efekto %g dydis = %n

en: set %v to %n
lt: %v =   %n

en: set instrument to %I
lt: instrumentas = %I

en: set pen color to %c
lt: pieštuko spalva = %c

en: set pen color to %n
lt: pieštuko spalva = %n

en: set pen shade to %n
lt: pieštuko  šešėlis = %n

en: set pen size to %n
lt: pieštuko dydis = %n

en: set size to %n%
lt: veikėjo dydis = %n%

en: set tempo to %n bpm
lt: tempas = %n (taktai per minutę)

en: set volume to %n%
lt: garsumas = %n%

en: set x to %n
lt: x = %n

en: set y to %n
lt: y = %n

en: show
lt: pasirodyk

en: show variable %v
lt: parodyk %v

en: size
lt: dydis

en: sound
lt: garsas

en: stamp
lt: palik savo vaizdą (štampą)

en: stop all
lt: sustabdyti viską

en: stop all sounds
lt: sustabdyti visus garsus

en: stop script
lt: baigti šį scenarijų

en: switch to background %l
lt: pakeisk foną į %l

en: switch to costume %l
lt: pakeisk kaukę į %l

en: tempo
lt: tempas

en: think %s
lt: galvok %s

en: think %s for %n secs
lt: galvok %s  %n sek.

en: timer
lt: laikmatis

en: touching %m?
lt: lieti %m?

en: touching color %C?
lt: lieti spalvą %C?

en: turn %n degrees
lt: pasisuk %n laipsnių

en: variables
lt: kintameji

en: volume
lt: garsumas

en: wait %n secs
lt: lauk %n sek.

en: wait until %b
lt: lauk, kol atsitiks %b

en: when %k key pressed
lt: kai paspausta %k

en: when %m clicked
lt: kai paspausta %m

en: when I receive %e
lt: kai gausi žinią %e

en: x position
lt: x koordinatė

en: y position
lt: y koordinatė

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: 1 script
lt: 1 scenarijus

en: About Scratch
lt: Apie

en: About this project:
lt: Apie šį projektą

en: abs
lt: teigiama reikšmė

en: add comment
lt: pridėti komentarą

en: add comment here
lt: įrašykite komentarą čia

en: all
lt: viskas

en: and
lt: ir

en: Animation
lt: Animacija

en: any
lt: bet kuris

en: Art
lt: Menas

en: background
lt: fonas

en: backgrounds
lt: fonai

en: Backgrounds
lt: Fonai

en: brightness
lt: šviesumas

en: Brush size:
lt: Teptuko dydis

en: button
lt: mygtukas

en: button pressed
lt: mygtukas paspaustas

en: Camera
lt: Vaizdo kamera

en: can rotate
lt: leisti nukreipti kaukę žiūrėjimo kryptimi

en: cancel
lt: atsisakyti

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Choose a folder
lt: Pasirinkite aplanką/direktoriją

en: Choose new sprite from file
lt: Pasirinkite naują veikėją iš failo

en: clean up
lt: išvalyti

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Clear canvas
lt: Išvalyti piešimo aplinką

en: Close and continue
lt: Išjungti ir tęsti

en: Close dialog?
lt: Užverti dialogą?

en: Close paint editor?
lt: Užverti grafikos rengyklę?

en: close port
lt: užverti prievadas

en: Close sound recorder?
lt: Užverti garso įrašymo langą?

en: color
lt: spalva

en: Compress Images
lt: supakuoti paveiksliukus

en: Compress Sounds
lt: supakuoti garsus

en: Compress sounds and images
lt: Supakuoti garsus ir paveiksliukus

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: connected
lt: prisijungta

en: Connecting to
lt: Jungiamasi prie

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: costume
lt: kaukė

en: costumes
lt: kaukės

en: Costumes
lt: Kaukės

en: Could not read
lt: Nepavyko nuskaityti

en: Could not read project; file may be damaged
lt: Nepavyko atverti projekto; failas gali būti sugadintas

en: Could not write file
lt: Nepavyko įrašyti failo

en: Create account
lt: Sukurtas prisijungimas/sąskaita

en: Create an empty project
lt: Sukurti tuščią projektą

en: Data sent. Waiting for response...
lt: Duomenys nusiųsti. Laukiama atsakymo...

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Šalinti

en: Delete a list
lt: Šalinti sąrašą

en: Delete a variable
lt: Šalinti kintamąjį

en: Delete this background
lt: Šalinti foną

en: Delete this costume
lt: Šalinti kaukę

en: Delete this sound
lt: Šalinti garsą

en: Delete this sprite
lt: Šalinti veikėją

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: distance
lt: atstumas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: don't rotate
lt: nesukti

en: Don't Save
lt: Neįrašyti

en: Done
lt: Gerai

en: down
lt: žemyn

en: down arrow
lt: rodyklė žemyn

en: drag to resize
lt: tempiant keisti dydį

en: drag to rotate
lt: tempiant pasukti

en: draggable on website?
lt: ar leisti tempti su pele (publikavus internete)?

en: duplicate
lt: dubliuoti

en: Duplicate
lt: Dubliuoti

en: edge
lt: kraštas

en: Edit
lt: Taisyti

en: Ellipse tool (draw outlined or filled ellipse or circle)
lt: Elipsė (piešia apskritimą arba elipsę -- užpildytą arba tik kontūrą)

en: Enter presentation mode
lt: Pateikties/pristatymo režimas

en: Eraser
lt: Trintukas

en: Eraser size
lt: Trintuko dydis

en: Error!
lt: Klaida!

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Exit presentation
lt: Baigti demonstravimą

en: Exit presentation mode
lt: Baigti pristatymą

en: export
lt: eksportuoti

en: Export Background
lt: Eksportuoti foną

en: Export Costume
lt: Įrašyti kaukę

en: Export failed
lt: Įrašyti nepavyko

en: Export Sound
lt: Įrašyti garsą į laikmeną

en: Export Sprite
lt: Įrašyti veikėją

en: export this costume
lt: įrašyti kaukę

en: export this sound
lt: įrašyti garsą

en: export this sprite
lt: įrašyti veikėją

en: Extras menu
lt: Papildomas meniu

en: Eyedropper tool (select a color)
lt: Spalvos parinkimas

en: Failed:
lt: Nepavyko:

en: false
lt: klaidinga

en: File
lt: Failas

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Fill tool (fill areas with color or gradient)
lt: Užpildymas (spalva arba gradientu)

en: first
lt: pirmas

en: fisheye
lt: optinis lęšis

en: Flash blocks (fast)
lt: Paryškinti vykdomas komandas (greitai)

en: Flash blocks (slow)
lt: Paryškinti vykdomas komandas (lėtai)

en: Flip horizontally
lt: Horizontalus atspindys

en: Flip vertically
lt: Vertikalus atspindys

en: For all sprites
lt: Visiems objektams

en: For this sprite only
lt: Tik šiam veikėjui

en: Game
lt: Žaidimas

en: Get surprise sprite
lt: Įkelti atsitiktinį veikėją

en: Get the last thing deleted
lt: Gauti paskutinį ištrintą objektą

en: Getting Started
lt: Pradėti?

en: ghost
lt: permatomumas

en: Go To Scratch Website
lt: „Scratch“ svetainė

en: grab screen region for new costume
lt: paimti ekrano sritį kaip naują kaukę

en: grab screen region for new sprite
lt: paimti ekrano sritį kaip naują veikėją

en: Grow
lt: Didinti

en: Grow sprite
lt: Padidinti veikėją

en: hello
lt: labas

en: Hello!
lt: Labas!

en: help
lt: pagalba

en: Help
lt: Žinynas

en: Help Page
lt: Žinynas

en: Help Screens
lt: Ekrano vaizdų pavyzdžiai

en: Hide Motor Blocks
lt: Nerodyti „Motor“ komandų

en: High (biggest)
lt: Aukštas (didžiausias)

en: Home
lt: Pradžia

en: Images compressed
lt: Paveikslėliai supakuoti

en: import
lt: įkelti

en: Import
lt: Įkelti

en: Import an image on top of your current canvas
lt: Įkelti paveiksliuką į viršutinę piešimo sritį

en: Import Background
lt: Įkelti foną

en: Import Costume
lt: Įkelti kaukę

en: Import Image
lt: Įkelti paveiklsiuką

en: Import List
lt: Įkelti sąrašą

en: Import Project
lt: Įkelti projektą

en: import project
lt: įkelti projektą

en: Import Sound
lt: Įkelti garsą

en: Incompatible Scratch file format
lt: Scratch nesupranta šio failo formato

en: Is the folder read-only?
lt: Ar šį aplanką leidžiama tik skaityti (o rašyti neleidžiama)?

en: JPEG Quality (10-100)?
lt: JPEG kokybė (10-100)?

en: kbytes
lt: kilobaitai

en: Language
lt: Kalba

en: large readout
lt: didelis tekstas

en: last
lt: paskutinis

en: left
lt: kairėn

en: left arrow
lt: rodyklė kairėn

en: length
lt: ilgis

en: light
lt: šviesa

en: Line tool (draw lines)
lt: Linijos

en: List name?
lt: Sąrašo pavadinimas?

en: Low
lt: Žemas

en: Lowest (smallest)
lt: Žemiausias (mažiausias)

en: Make a list
lt: Sukurti sąrašą

en: Make a variable
lt: Sukurti kintamąjį

en: meow
lt: miau

en: Message name:
lt: Žinutės pavadinimas:

en: mod
lt: liekana

en: more
lt: daugiau

en: More tags:
lt: Daugiau žymių:

en: mosaic
lt: mozaika

en: mouse x:
lt: pelės x:

en: mouse y:
lt: pelės y:

en: mouse-pointer
lt: pelės rodyklė

en: Move
lt: Perkelti

en: Music
lt: Muzika

en: My Projects
lt: Mano projektai

en: new
lt: naujas

en: New
lt: Naujas

en: New background:
lt: Naujas fonas:

en: New costume:
lt: Nauja kaukė:

en: New Filename:
lt: Naujas failo pavadinimas:

en: New sound:
lt: Naujas garsas:

en: New Sprite
lt: Naujas veikėjas

en: New sprite:
lt: Naujas veikėjas:

en: No
lt: Ne

en: No MIDI ports currently available.
lt: Šiuo metu nėra MIDI jugnties

en: No motion blocks
lt: Nėra judėjimo komandų

en: no scripts
lt: nėra scenarijų

en: No serial ports found
lt: Nerasta nuosekli jungtis

en: No variables.
lt: Nėra kintamųjų

en: Normal
lt: Normalus

en: normal readout
lt: normalus dydžio tekstas

en: Off
lt: Išjungti

en: On
lt: Įjungti

en: only face left-right
lt: leisti kreipti kaukę tik į kairę arba į dešinę

en: Open
lt: Atverti

en: Open a Scratch project
lt: Atverti Scratch projektą

en: Open Project
lt: Atverti projektą

en: or
lt: arba

en: Paint
lt: Piešti

en: Paint Editor
lt: Grafikos rengyklė

en: Paint new sprite
lt: Piešti naują veikėją

en: Paintbrush
lt: Teptukas

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Percent? (100 gives original size)
lt: Procentai? (100 reiškia originalų dydį)

en: Pictures
lt: Paveiklsėliai

en: pixelate
lt: stambinti taškus

en: play
lt: groti (play)

en: Please enter a number
lt: Įveskite skaičių

en: pop
lt: paskutinis

en: Position the cross-hair to set the rotation center
lt: Pažymėkite sukimosi centrą

en: Preparing project...
lt: Projektas ruošiamas...

en: Project author:
lt: Projekto autorius:

en: Project name
lt: Projekto pavadinimas

en: Project Notes
lt: Projekto aprašymas

en: Project notes
lt: Projekto aprašymas

en: Project uploaded.
lt: Projektas nusiųstas

en: Projects
lt: Projektai

en: Quit
lt: Išjungti

en: Quit Scratch
lt: Išjungti Scratch

en: Reading
lt: Skaitymas

en: record
lt: įrašyti

en: Record
lt: Įrašyti garsą

en: recording
lt: garso įrašymas

en: Rectangle tool (draw outlined or filled rectangle or square)
lt: Stačiakampis

en: Redo
lt: Pakartoti

en: Reference Guide
lt: Naudojimo instrukcijos

en: Remove viewer from stage
lt: Pašalinti stebėtoją iš scenos

en: resistance
lt: pasipriešinimas (trintis)

en: resize this sprite
lt: pakeisti veikėjo dydį

en: reverse
lt: apgręžti

en: right
lt: dešinėn

en: right arrow
lt: rodyklė dešinėn

en: Rotate clock-wise
lt: Sukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Rotate counter-clock-wise
lt: Sukti prieš laikrodžio rodyklę

en: Rotation degrees?
lt: Posūkio kampas?

en: Save
lt: Išrašyti

en: Save a copy of the current project
lt: Išsaugoti projekto kopiją

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: Save changes before quitting?
lt: Užveriant programą įrašyti pakeitimus?

en: Save failed
lt: Nepavyko įrašyti

en: save picture of scripts
lt: įrašyti scenarijų vaizdą

en: save picture of stage...
lt: įrašyti scenos vaizdą

en: Save Project
lt: Įrašyti projektą

en: Save Scripts Snapshot
lt: Įrašyti scenarijų vaizdą

en: Save Stage Shot
lt: Įrašyti scenos vaizdą

en: Save the current project
lt: Įrašyti dabartinį projektą

en: Save the current project?
lt: Ar įrašyti dabartinį projektą?

en: Save this project
lt: Įrašyti projektą

en: Scripts
lt: Scenarijai

en: select serial/USB port
lt: parinkti nuosekliąją/USB jungtį

en: Select tool (move, modify, or delete selection)
lt: Pasirinktite įrankį (perkelti, pakeisti, pašalinti pažymėtus objektus)

en: Set language
lt: Parinkti kalbą

en: Set rotation center
lt: Nustatyti sukimosi centrą

en: Set Single Stepping
lt: Žingsnių vykdymo greitis

en: set slider min and max
lt: nustatyti slinkties ribas

en: Share
lt: Publikuoti

en: Share this project
lt: Publikuoti projektą

en: Share This Project Online
lt: Publikuoti projektą internete

en: Show Motor Blocks
lt: Rodyti „Motor“ komandas

en: Shrink
lt: Sutraukti/sumažinti

en: Shrink sprite
lt: Sumažinti veikėją

en: Simulation
lt: Reiškinių modeliavimas

en: Single-step speed?
lt: Vieno žingsnio greitis?

en: slider
lt: slinktis

en: Slider range:
lt: Slinkties intervalas

en: Sound quality:
lt: Garso kokybė:

en: Sound Recorder
lt: Garso įrašymas

en: Sounds
lt: Garsai

en: Sounds compressed
lt: Garsai supakuoti

en: space
lt: <tarpas>

en: Sprite
lt: Veikėjas

en: Sprites
lt: Veikėjai

en: sqrt
lt: kvadratinė šaknis iš

en: Stage
lt: Scena

en: Stage selected:
lt: Pažymėta scena:

en: Stamp tool (select area, then stamp copies of it)
lt: Atspaudai/klonavimas (pasirinkite sritį ir darykite jos kopijas)

en: Start green flag scripts
lt: Pradėti vykdyti scenarijus

en: Start Single Stepping
lt: pradėti vykdymą pažingsniui

en: stop
lt: sustabdyti

en: Stop everything
lt: Sustabdyti viską

en: Stop Single Stepping
lt: sustabdyti vykdymą pažingsniui

en: Story
lt: Istorijos

en: Support Site
lt: Pagalbos svetainė

en: Switch colors
lt: Perjungti spalvas

en: Switch to full stage
lt: Didesnė scena

en: Switch to presentation mode
lt: Demonstruoti visame ekrane

en: Switch to small stage
lt: Mažesnė scena

en: Tags:
lt: Žymės:

en: Text tool (edit text layer)
lt: Tekstas

en: That variable name is already in use
lt: Šis kintamojo vardas jau naudojamas

en: The file name already exists. Overwrite existing file?
lt: Šis failo vardas jau naudojamas. Ar perrašyti jau esantį failą?

en: thing
lt: daiktas

en: true
lt: tiesa

en: Turbo speed
lt: Pagreitintas vykdymas

en: turn into new sprite
lt: paversti nauju veikėju

en: Undelete
lt: Grąžinti pašalintą

en: Undo
lt: Grąžinti veiksmą

en: up
lt: aukštyn

en: up arrow
lt: rodyklė aukštyn

en: Upload succeeded!
lt: Nusiuntimas pavyko!

en: Upload to Scratch Server
lt: Nusiųsti į Scratch serverį

en: Uploading
lt: Nusiuntimas

en: Variable name?
lt: Kintamojo pavadinimas?

en: What's your name?
lt: Koks Tavo vardas?

en: whirl
lt: susukimas

en: world
lt: rytas

en: Write Multiple Project Summaries
lt: įrašyti kelių projektų aprašymus/santraukas

en: Write Project Summary
lt: įrašyti projekto santrauką/aprašymą

en: Yes
lt: Taip

en: Your project is now online at
lt: Jūsų projektas yra internete:

en: Your Scratch website login name:
lt: Jūsų Scratch svetainės prisijungimo vardas:

en: Zoom in
lt: Padidinti

en: Zoom out
lt: Sumažinti

en: Accordion
lt: Akordeonas

en: Acoustic Bass
lt: Akustinis bosas

en: Acoustic Bass Drum
lt: Bosinis būgnas

en: Acoustic Grand
lt: Fortepijonas

en: Acoustic Snare
lt: Mažasis būgnas

en: Alto Sax
lt: Saksofonas altas

en: Applause
lt: Plojimai

en: Bagpipe
lt: Dūdmaišis

en: Banjo
lt: Bandža

en: Baritone Sax
lt: Saksofonas baritonas

en: Bass Drum 1
lt: Bosinis būgnas 1

en: Bassoon
lt: Fagotas

en: Bird Tweet
lt: Paukščių čiulbėjimas

en: Blown Bottle
lt: Pučiamas butelis

en: Brass Section
lt: Varinių pučiamųjų grupė

en: Breath Noise
lt: Kvėpavimas

en: Bright Acoustic
lt: Skardus fortepijonas

en: Cabasa
lt: Kabasa

en: Celesta
lt: Čelesta

en: Cello
lt: Violončelė

en: Chinese Cymbal
lt: Kiniškoji lėkštė

en: Choir Aahs
lt: Choro

en: Church Organ
lt: Bažnytiniai vargonai

en: Clarinet
lt: Klarnetas

en: Claves
lt: Strypeliai

en: Clavinet
lt: Klavinetas

en: Closed Hi-Hat
lt: Uždaras haihetas

en: Contrabass
lt: Kontrabosas

en: Cowbell
lt: Skrabalas

en: Crash Cymbal 1
lt: Žema lėkštė 1

en: Crash Cymbal 2
lt: Žema lėkštė 2

en: Distortion Guitar
lt: El. gitara su iškraipymais

en: Drawbar Organ
lt: Hammondo vargonai

en: Dulcimer
lt: Cimbolai

en: Electric Bass (finger)
lt: Bosinė gitara (pirštais)

en: Electric Bass (pick)
lt: Bosinė gitara (brauktuku)

en: Electric Clean Guitar
lt: Skardi el. gitara

en: Electric Grand
lt: El. fortepijonas

en: Electric Jazz Guitar
lt: El. džiazinė gitara

en: Electric Muted Guitar
lt: Slopinama el. gitara

en: Electric Piano 1
lt: El. pianinas 1

en: Electric Piano 2
lt: El. pianinas 2

en: Electric Snare
lt: El. mažasis būgnas

en: English Horn
lt: Anglų ragas

en: FX 1 (rain)
lt: Efektas 1 (lietus)

en: FX 2 (soundtrack)
lt: Efektas 2 (garso takelis)

en: FX 3 (crystal)
lt: Efektas 3 (kristalinis)

en: FX 4 (atmosphere)
lt: Efektas 4 (atmosfera)

en: FX 5 (brightness)
lt: Efektas 5 (spindesys)

en: FX 6 (goblins)
lt: Efektas 6 (naminukai)

en: FX 7 (echoes)
lt: Efektas 7 (aidai)

en: FX 8 (sci-fi)
lt: Efektas 8 (fantastika)

en: Fiddle
lt: Griežynė

en: Flute
lt: Fleita

en: French Horn
lt: Valtornė

en: Fretless Bass
lt: Beskirsnis bosas

en: Glockenspiel
lt: Varpeliai

en: Guitar Fret Noise
lt: Gitaros stygų šlamesys

en: Guitar Harmonics
lt: Gitaros virštoniai

en: Gunshot
lt: Šūvis

en: Hand Clap
lt: Pliaukštelėjimas delnais

en: Harmonica
lt: Lūpinė armonikėlė

en: Harpsichord
lt: Klavesinas

en: Helicopter
lt: Sraigtasparnis

en: Hi Bongo
lt: Aukštasis bongas

en: Hi Wood Block
lt: Aukštoji trinkelė

en: Hi-Mid Tom
lt: Aukštesnysis tomas

en: High Agogo
lt: Aukštasis agogo

en: High Floor Tom
lt: Aukštasis didysis tomas

en: High Timbale
lt: Aukštasis timbalas

en: High Tom
lt: Aukštasis tomas

en: Honky-Tonk
lt: Baro pianinas

en: Lead 1 (square)
lt: Melodinis 1 (stačiakampė banga)

en: Lead 2 (sawtooth)
lt: Melodinis 2 (pjūklinė banga)

en: Lead 3 (calliope)
lt: Melodinis 3 (kaliopė)

en: Lead 4 (chiff)
lt: Melodinis 4 (šnipšt)

en: Lead 5 (charang)
lt: Melodinis 5 (čarango)

en: Lead 6 (voice)
lt: Melodinis 6 (balsas)

en: Lead 7 (fifths)
lt: Melodinis 7 (kvintos)

en: Lead 8 (bass+lead)
lt: Melodinis 8 (bosas ir melodija)

en: Long Guiro
lt: Ilgas giras

en: Long Whistle
lt: Ilgas švilpimas

en: Low Agogo
lt: Žemasis agogo

en: Low Bongo
lt: Žemasis bongas

en: Low Conga
lt: Žemoji konga

en: Low Floor Tom
lt: Žemasis didysis tomas

en: Low Timbale
lt: Žemasis timbalas

en: Low Tom
lt: Žemasis tomas

en: Low Wood Block
lt: Žemoji trinkelė

en: Low-Mid Tom
lt: Žemesnysis tomas

en: Maracas
lt: Maraka

en: Melodic Tom
lt: Melodinis tomas

en: Music Box
lt: Muzikinė dėžutė

en: Mute Cuica
lt: Slopinama kuika

en: Mute Hi Conga
lt: Slopinama aukštoji konga

en: Mute Triangle
lt: Slopinamas trikampis

en: Muted Trumpet
lt: Trimitas su dulsikliu

en: Nylon String Guitar
lt: Nailono stygų gitara

en: Oboe
lt: Obojus

en: Ocarina
lt: Okarina

en: Open Cuica
lt: Atvira kuika

en: Open Hi Conga
lt: Atvira aukštoji konga

en: Open Hi-Hat
lt: Atviras haihetas

en: Open Triangle
lt: Trikampis

en: Orchestra Hit
lt: Orkestro smūgis

en: Orchestral Strings
lt: Styginių grupė

en: Overdriven Guitar
lt: El. gitara su perkrova

en: Pad 1 (new age)
lt: Fonas 1 (Naujasis Amžius)

en: Pad 2 (warm)
lt: Fonas 2 (šiltas)

en: Pad 3 (polysynth)
lt: Fonas 3 (daugiaspalvis)

en: Pad 4 (choir)
lt: Fonas 4 (choras)

en: Pad 5 (bowed)
lt: Fonas 5 (strykinis)

en: Pad 6 (metallic)
lt: Fonas 6 (metalinis)

en: Pad 7 (halo)
lt: Fonas 7 (alio)

en: Pad 8 (sweep)
lt: Fonas 8 (švytuoklė)

en: Pan Flute
lt: Pano fleita

en: Pedal Hi-Hat
lt: Pedalinis haihetas

en: Percussive Organ
lt: Stuksintys vargonai

en: Piccolo
lt: Mažoji fleita

en: Pizzicato Strings
lt: Styginių picikato

en: Recorder
lt: Išilginė fleita

en: Reed Organ
lt: Liežuvėliniai vargonai

en: Reverse Cymbal
lt: Lėkštė atbulai

en: Ride Bell
lt: Varpas

en: Ride Cymbal 1
lt: Kabanti lėkštė 1

en: Ride Cymbal 2
lt: Kabanti lėkštė 2

en: Rock Organ
lt: Roko vargonai

en: Seashore
lt: Jūros mūša

en: Shakuhachi
lt: Šiakuhačis

en: Shamisen
lt: Šiamisenas

en: Shanai
lt: Šachnajus

en: Short Guiro
lt: Trumpas giras

en: Short Whistle
lt: Švilptelėjimas

en: Side Stick
lt: Lazdele per apvadą

en: Sitar
lt: Sitara

en: Slap Bass 1
lt: Pliaukšintis bosas 1

en: Slap Bass 2
lt: Pliaukšintis bosas 2

en: Soprano Sax
lt: Saksofonas sopranas

en: Splash Cymbal
lt: Aukšta lėkštė

en: Steel Drums
lt: Plieno būgnai

en: Steel String Guitar
lt: Plieno stygų gitara

en: String Ensemble 1
lt: Styginių ansamblis 1

en: String Ensemble 2
lt: Styginių ansamblis 2

en: Synth Bass 1
lt: Sintetinis bosas 1

en: Synth Bass 2
lt: Sintetinis bosas 2

en: Synth Drum
lt: Sintetinis būgnas

en: Synth Voice
lt: Sintetinis balsas

en: SynthBrass 1
lt: Sintetiniai variniai puč. 1

en: SynthBrass 2
lt: Sintetiniai variniai puč. 2

en: SynthStrings 1
lt: Sintetiniai styginiai 1

en: SynthStrings 2
lt: Sintetiniai styginiai 2

en: Taiko Drum
lt: Būgnas taiko

en: Tambourine
lt: Tambūrinas

en: Tango Accordion
lt: Tango akordeonas

en: Telephone Ring
lt: Telefono skambutis

en: Tenor Sax
lt: Saksofonas tenoras

en: Timpani
lt: Litaurai

en: Tinkle Bell
lt: Varpelis

en: Tremolo Strings
lt: Styginių tremolo

en: Trombone
lt: Trombonas

en: Trumpet
lt: Trimitas

en: Tuba
lt: Tūba

en: Tubular Bells
lt: Orkestro varpai

en: Vibraphone
lt: Vibrafonas

en: Vibraslap
lt: Barškalas

en: Viola
lt: Altas

en: Violin
lt: Smuikas

en: Voice Oohs
lt: Balsas

en: Whistle
lt: Švilpukas

en: Woodblock
lt: Trinkelė

en: Xylophone
lt: Ksilofonas
